Käytämme evästeitä parantaaksemme käyttäjäkokemustasi. Noudattaaksemme uutta sähköisen viestinnän yksityisyysdirektiiviä, meidän täytyy pyytää sinulta lupaa evästeiden asettamiseen. Lue lisää.
Finnmaster T7
Finnmaster T7 + Yamaha F250XSB SBW2 106 950€

Finnmaster T7 - aurinkoisille vesille!
Meistä Finnmaster T7 on aivan oma lukunsa. Siinä nykyaikainen huippumuotoilu ja aito käytännöllisyys yhdistyvät täydelliseksi kokonaisuudeksi, vauhdikkaaksi urheiluveneeksi, joka soveltuu mainiosti myös hauskaan perheveneilyyn.
T7-mallissa on kaikki. Tyylikkään urheilullinen ulkonäkö, virtaviivainen runko ja keulan innovatiiviset LED-valot. Se on luonteeltaan nopea ja suorituskyvyltään ja käsiteltävyydeltään mahtava... ja siinä on myös pehmeä puoli, kotoisaa mukavuutta rentoon oleiluun koko perheelle.
Smart Design -ajattelun ansiosta voit nauttia päivästä rennosti avotilan pöydän ääressä tai aurinkotasolla ja viettää yön keulakajuutassa, jossa sijaitsee suuri parisänky ja WC.
Pituus | 7.10 m |
---|---|
Hull length | 0.50 m |
Leveys | 2.59 m |
Kuivapaino (kg) | 1550 |
No. of persons | 10 |
CE Design Certification | C |
Yamaha Engine | 150 - 250 hp |
Täydennä alla olevat tiedot tarjouspyynnön lähettämistä varten.